logotyp
Login

Náš tým

Mgr. Polina Ševčíková – spoluzakladatelka školičky, garantka anglického jazyka a marketingu

Mgr. Polina Ševčíková – spoluzakladatelka školičky, garantka anglického jazyka a marketinguCo by Vás tak o mně zajímalo? Jsem trilingvní a mám 5 letou dceru Emmu a ročního syna Viktora. Obě děti vychovávám bilingvně. Vždy jsem věděla, že toto je dárek pro děti, které jim chci dát a díky němuž budou mít neuvěřitelnou výhodu v budoucnu. Jinak mám celoživotní praxi ve výuce dětí i dospělých a poslední dobou se spíše věnuji realizaci projektů, marketingu a managementu. Tady jsem se našla a tady mě také najdete, v komunikaci s firmami, s Vámi či v organizování všeho, co bude ve školce třeba. Občas u mě zažijete některé prdlé nápady, ale to k práci s dětmi patří ne? Už se těším až Vás všechny potkám :)

Ing. Alena Zdráhalová – spoluzakladatelka školičky, garantka provozu školky

Ing. Alena Zdráhalová – spoluzakladatelka školičky, garantka provozu školkyJsem trochu ajťák, trochu ekonom, trochu obchodník, ale především maminka dvou úžasných holčiček. Od nich jsem se za poslední roky naučila mnoho trpělivosti a pokory. Chci je také naučit věci, které jsou podle mne v životě důležité, a proto jsem s Polinou a Andreou založila školičku Chytrulky, místo, kde chceme dát dětem svůj prostor k objevování a klidné místo pro pohodovou adaptaci v blízkosti rodiče. Chci dát všem naším dětem ve školce prostor, kde mohou zkoumat, přicházet s novým řešením problémů, důvěřovat svému partnerovi dospělému, že mu trpělivě vysvětlí vše co potřebuje vědět. Nebát se zeptat. A pokud bude vyžadovat v životě pomoc, nebát se o ni požádat. Školička je pro mne velmi srdcová záležitost a budu se stále snažit věci vyhlazovat a zlepšovat. Abych mohla být denně ve styku se všemi našimi dětmi, absolvovala jsem rekvalifikační kurz Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, takže mne budete moci potkat přímo při práci s nimi - a já budu vždy ráda za Vaše připomínky.

Mgr. Michaela Hniličková – garantka Montessori programu a průvodce

Mgr. Michaela Hniličková – garantka Montessori programu a průvodce

Jmenuji se Michaela Hniličková. Těmito větami se Vám budu snažit co nejvíce přiblížit, abyste měli možnost mi začít důvěřovat. Budete mi přece svěřovat do péče ty nejdražší na světě, co máte...

Napíši Vám tedy, co je pro mě ve výchově mých dětí důležité a proč jsem si vybrala Montessori přístup. Když se mi narodili Vojtíšek a poté Hanička, kladla jsem si často otázku, jak podpořit a rozvíjet jejich potenciál, aby v tom nebyly ukryté mé ambice a jak je vést k tomu, aby byly v dospělosti šťastní a spokojení…
Moje děti jsou stále malé na to, abych Vám tvrdila, že jsem našla odpověď, ale jedna se nabízí: dát jim důvěru. Jednat s nimi jako s plnohodnotnými bytostmi, být jim průvodcem a učit je pravidlům a řádu. Nechat je udělat chybu, aby se z ní mohli poučit a samy naleznout řešení. Neobtěžovat je tím, co my jsme neměli, ale naopak z toho nepřeberného množství věcí vybírat jen to nejlepší a nejkrásnější, a zároveň jednoduché pro snadné uchopení a pochopení. Učit je věřit sám v sebe a ve své pocity, ale i to, že se mohou s důvěrou obrátit nejen na nás, ale i na ostatní. Umět požádat o pomoc, ale také umět pomoc nabídnout. Dát jim pocit, že jsou nedílnou součástí přírody a života na Zemi a že jsou za svůj život
zodpovědné. To vše je pro mě důležité.

Pavla Šklíbová – průvodce

Pavla Šklíbová – průvodce

Jmenuji se Pavla Šklíbová, pocházím z Pardubic, jsem maminkou 3 dětí. Až u nejmladšího syna mě osud zavedl montessori směrem a já jim pokračuji doposud.
Učím se a objevuji společně s dětmi, těším se, že jim budu moci být průvodcem i parťákem na jejich cestě za vzděláním i zábavou. Být tady a teď a navzájem se obohacovat.
Absolvovala jsem diplomovaný kurz Chůvy, dokončuji kurz montessori průvodce 3-6, čeká mě kurz pro 0-3. Účastnila jsem se montessori seminářů a workshopů - mm pro inkluzi, mm pro domácí potřeby, mm ticho a mír a další.
Ve volném čase jezdím do přírody, plavat a mám ráda relax s dobrou knihou.

Bc. Barbara Huttlová – průvodce

Bc. Barbara Huttlová – průvodce
Jmenuji se Barbara Hüttlová, jsem studentkou, manželkou, dcerou, sestrou, kamarádkou a nyní i průvodkyní Vašich dětí, proto bych Vám ráda přiblížila sebe sama. I přesto, že ještě studuji učitelství výtvarné výchovy na UHK, moje studium se pomalu a jistě blíží ke konci. Škoda. Novým věcem se učím ráda. Ale nevěším hlavu, protože vím, že učit se budu po celý svůj život. Nedávno jsem absolvovala kurz Chůvy do zahájení povinné školní docházky, díky němuž jsem se mohla stát součástí Montessori školičky.
Mou nejoblíbenější činností je cestování a když zrovna necestuji fyzicky, tak alespoň pomocí své fantazie. Mám mnoho snů a věřím, že se mi alespoň některé z nich podaří naplnit. Přesto, že ráda vyrážím za hranice naší země, mám silný vztah ke kraji svého původu.  Pocházím z Moravy a na svou valašskou krev jsem právem hrdá! Ctím tradice, ráda usínám v modrotiskovém povlečení a jednou za rok si obléknu pravý valašský kroj. Ve svém volnu se věnuji výtvarným činnostem všeho druhu, taky se ráda motám v kuchyni a připravuji pokrmy různých chutí pro své blízké. Nejvíce věcí jsem se v životě naučila vlastní zkušeností a tyto poznatky považuji za důležitější než psané učebnicové pravdy. Touhu po získávání vlastních zkušeností bych ráda probouzela i ve Vašich dětech. 

Bc. Eva Procházková – průvodce

Bc. Eva Procházková – průvodce

Jmenuji se Eva Procházková a mám před sebou posledních pár měsíců magisterského studia učitelství výtvarné výchovy na Pedagogické fakultě UHK. Můj volný čas naplňuje ruční tvorba, hudba a cestování. Pracovala jsem v lesní školce, kde jsem získala mnoho zkušeností, které v mém životě byly velkým přínosem. Mým cílem je u dětí rozvíjet tvořivost a jejich potenciál a ukázat jim správnou cestu při poznávání světa kolem nás.

Mgr. Markétka Bělohlávková – průvodce

Mgr. Markétka Bělohlávková – průvodceDětství jsem strávila „venku“ s kamarády, pro které jsem postupně vymýšlela různorodé hry a aktivity. Už tam se projevovaly mé pedagogické sklony.
Po skončení gymnázia byla má volba jednoznačná - Pedagogická fakulta v Hradci Králové. Vybrala jsem si obor Učitelství pro mateřské školy, protože tam se „rodí“ budoucí generace a já bych si přála, aby tato generace byla co nejlepší. Toto studium jsem zdárně dokončila a pokračuji v navazujícím. V rámci svého vzdělávání mám za sebou teoretické i praktické zkušenosti ze vzdělávání dětí předškolního věku. A to ať se jedná o poznatky z klasických či alternativních, českých i zahraničních škol. Dětem se věnuji i ve svém volném čase. Doučuji v neziskové organizaci Salinger, s neziskovkou Tosara připravuji program pro děti z vyloučených lokalit. Dále organizuji příměstské tábory. Byla jsem i dočasnou „maminkou“ jako aupair v Německu a hlavně jsem teta na plný úvazek.
A přesto přese všechno mě děti nepřestávají překvapovat (a bavit).
Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0015020
Název projektu: Chytrulky
Začátek projektu: 1.11.2019
Konec projektu: 30.4.2022
Projekt je spolufinancován Evropskou Unií.
Cílem projektu je rozšíření služeb péče o dítě v místě realizace a zlepšit tak podmínky pro zaměstnanost žen s dětmi.

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0015485
Název projektu: Chytrulky II
Začátek projektu: 1.1.2020
Konec projektu: 30.6.2022
Projekt je spolufinancován Evropskou Unií.
Cílem projektu je rozšíření služeb péče o dítě v místě realizace a zlepšit tak podmínky pro zaměstnanost žen s dětmi.
Domů

Created by © 2018 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign